سرعت مشاوره اولیه. اولین جلسه با طراح داخلی این است که به او اجازه می دهد دامنه پروژه شما را درک کند و ببیند که متناسب با ظرفیت و خدمات وی است. این شرکت ممکن است هزینه مشاوره اولیه را بپردازد یا نگیرد. بنابراین ، باید قبل از تنظیم جلسه اولیه با آنها توضیح دهید.

من شخصا هرگز ارزانترین پیمانکار را استخدام نکرده ام و هرگز به خوبی توانسته ام. من به عنوان یک پیمانکار ساختمان ، سازنده خانه ، صاحب خانه و هر کسی که در تعمیر و تعمیر خانه ها مشارکت داشته باشد ، می توانم یک چیز را به شما    دکوراسیون داخلی منزل    قول دهم ، شما فقط همیشه قادر خواهید بود تا شخص با ارزش تری را پیدا کنید.

بازدید از مکانی که نیاز به کار انجام شده قبل از توافق یا تأسیس هر پروژه دارد ، در مورد هر پیمانکاری می تواند مهم باشد. این اجازه می دهد تا تصمیم گیری در مورد هزینه های این شغل خاص برای پیمانکار برای اجرای تخمین / نقل قول برای بررسی از طریق مدیر عامل خانه انجام شود. نه تنها نیروی کار باید به عنوان بخشی از قیمت گذاری باشد ، به همین ترتیب تخمین مواد و هزینه های تجهیزات. هنگامی که تخمینی پذیرفته شد ، این یک عمل عمومی است که پیمانکار و صاحب خانه مشاهده خواهد کرد تا تمام اسناد پروژه را بررسی کند. بودجه ای تدوین می شود ، برخی شرایط دیگر برای شغل تعیین می شود و هرگونه طراحی بازسازی ساختمان توسط یک خالق تأیید می شود.

یکی از مناطق جالب توجه در طراحی خانه که خود را در آن غرق می کنید ، تحقیق است. ایده های مختلف طراحی موجود در ستون ها و کتاب های شایعات را کاوش کنید. این به شما امکان می دهد ایده های فوق العاده ای را به خانه وارد کنید. خوردن طرح های انتخابی روزمره که در خانه از آن استقبال می کنند یا دوست دارند. زنان و مردان بیش از حد در طراحی داخلی بسیار مشتاق هستند که واقعاً باید چیزهای دیگر را خوشایند کند. شما تنها هستید که بیشترین زمان را در خانه می پردازید و همیشه برای انتخاب طرحی که به سادگی دوست دارید و خانواده شما در آن خاطره دارند ، مهم خواهید بود. نگران نباشید آخرین دیوانگی در طراحی داخلی چیست. نگران نباشید ، سبک های مورد نیاز شخص را انتخاب کنید.

چشم لندن – چشم لندن یک چرخ و فلک غول پیکر است که به معنای واقعی کلمه یک فرد دارای دید کامل از شهر واقع در لندن است. اگر از ارتفاع نمی ترسید ، London Eye قطعاً به عنوان یکی از جاذبه های دیدنی در ونیز ارزیابی می شود. برای رزرو می توانید از قبل بصورت آنلاین رزرو کنید.

برای کپی کردن ایده ها از هر کجا که به آن فکر کنید ، to.k است. دوست شما به طور طبیعی نمی تواند یک طراح عالی باشد ، اما اگر او به اندازه کافی HGTV تماشا کند ، با گذشت زمان یکی خواهد شد. اگر او صاحب اتاقی است که شما به خصوص از آن خوشتان می آید ، از کپی کردن آن راحت باشید و سبک های خود را جایگزین آن کنید. برخی از نمایش های خانگی را تماشا کنید و مجله ها را بخوانید ، به زودی ایده های زیادی برای طراحی خانه خواهید داشت که می توانید از آنها بدست آورید. ایده های خود را از هر کجا که به آنها می رسید ، بگیرید و پس از آن با تغییر این موارد ، آنها را کاملاً متعلق به خودتان کنید.

داستانهای مربوط به شکستها درباره پیمانکارانی که هرگز محل کار را به پایان نمی رسانند ، فراوان است. یا بدتر ، آنها واقعیت را به حدی ضعیف به پایان می رسانند که هزینه های جبران خسارت از آنچه در ابتدا اجازه پرداخت ما را داده اید ، افزایش می یابد. چگونه از سواری با هزینه های عاطفی و مالی سو avoid استفاده نمی کنید؟

هارتفورد به عنوان خانه تعدادی از شرکت های بیمه از جمله هارتفورد ، مسافران و بسیاری دیگر شناخته شده است. در هارتفورد نیز کلت آرموری وجود دارد که در حال بازسازی است. فقط از مشاهده گنبد بالای ساختمان که اخیراً مرمت شده است ، بقیه مراحل ساخت باید بسیار چشمگیر باشد.